Відгуки про компанію Оптовий магазин MIRIS
- Алина Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
дякую все Чудово💙💛👍
Вітаємо, Аліна! Велике дякую за ваші теплі слова. Для нас неймовірно важливо знати, що ви залишились задоволені. Ваша підтримка надихає нас ставати кращими щодня! Чекаємо вас знову, щоб подарувати радість від нашої продукції. З найкращими побажаннями, MIRIS.
- Владислав М.
Вітаємо, Владислав ! Вдячні за вашу оцінку. Нам дуже важливо знати, що ви залишились задоволені. Чекатимемо на вас знову. З найкращими побажаннями, МІРІС.
- Дмитро К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вітаємо, Дмитро ! Вдячні за вашу оцінку. Нам дуже важливо знати, що ви залишились задоволені. Чекатимемо на вас знову. З найкращими побажаннями, МІРІС.
- Станіслав З.
але сама тара.неякісний пластик
Вітаємо, Лілія! Велике дякую за вашу високу оцінку. Для нас неймовірно важливо знати, що ви залишились задоволені. Врахуємо ваше зауваження з приводу флаконів. З найкращими побажаннями, MIRIS.
- Ярина Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вітаємо, Ярина ! Вдячні за вашу оцінку. Нам дуже важливо знати, що ви залишились задоволені. Чекатимемо на вас знову. З найкращими побажаннями, МІРІС.
- Олена Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
За таку ціну - аромати СТІЙКІ !!!
Я всім задоволена - і швидкою оробкою замовлення, і швидкою відправкою,
ДЯКУЮ!Вітаємо, Олена! Велике дякую за ваші теплі слова. Для нас неймовірно важливо знати, що ви залишились задоволені. Ваша підтримка надихає нас ставати кращими щодня! Чекаємо вас знову, щоб подарувати радість від нашої продукції. З найкращими побажаннями, MIRIS.
- Олексій В.
дуже гарний сервіс та продукція компанії. рекомендую.
Вітаємо, Олексій! Велике дякую за ваші теплі слова. Для нас неймовірно важливо знати, що ви залишились задоволені. Ваша підтримка надихає нас ставати кращими щодня! Чекаємо вас знову, щоб подарувати радість від нашої продукції. З найкращими побажаннями, MIRIS.
- Сабіна П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вітаємо, Сабіна ! Вдячні за вашу оцінку. Нам дуже важливо знати, що ви залишились задоволені. Чекатимемо на вас знову. З найкращими побажаннями, МІРІС.
- Оксана І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Редактирую свой отзыв.Посылку получила.Правда некоторые духи пролились немного по флаконам,бо плохо были закручены, но ничего.А духи супер!Флакончики правда очень тоненькие и мягкие.Но ароматы очень стойкие!Продавца рекомендую!PS.Никаким спиртом не воняют!И химического запаха нет!Через деякий час буду замовляти ще!Дякую за вашу працю!
Вітаємо, Оксана! Велике дякую за ваші теплі слова. Для нас неймовірно важливо знати, що ви залишились задоволені. Ваша підтримка надихає нас ставати кращими щодня! Чекаємо вас знову, щоб подарувати радість від нашої продукції. З найкращими побажаннями, MIRIS.
- Інна Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вітаємо, Інна ! Вдячні за вашу оцінку. Нам дуже важливо знати, що ви залишились задоволені. Чекатимемо на вас знову. З найкращими побажаннями, МІРІС.
