Отзывы о компании Оптовый магазин MIRIS
- Олена К.
Вітаємо, Олена ! Вдячні за вашу оцінку. Нам дуже важливо знати, що ви залишились задоволені. Чекатимемо на вас знову. З найкращими побажаннями, МІРІС.
- Тетяна Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вітаємо, Тетяна ! Вдячні за вашу оцінку. Нам дуже важливо знати, що ви залишились задоволені. Чекатимемо на вас знову. З найкращими побажаннями, МІРІС.
- Олександра П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
дякую за оперативну роботу,буду ще неодноразово до вас звертатись)
Вітаємо, Олександра! Велике дякую за ваші теплі слова. Для нас неймовірно важливо знати, що ви залишились задоволені. Ваша підтримка надихає нас ставати кращими щодня! Чекаємо вас знову, щоб подарувати радість від нашої продукції. З найкращими побажаннями, MIRIS.
- Лина Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Благодарю - всё как всегда - качественно, быстро и надёжно! Удачи и Мира!
Вітаємо, Ліна! Велике дякую за ваші теплі слова. Для нас неймовірно важливо знати, що ви залишились задоволені. Ваша підтримка надихає нас ставати кращими щодня! Чекаємо вас знову, щоб подарувати радість від нашої продукції. З найкращими побажаннями, MIRIS.
- Інна Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вітаємо, Інна ! Вдячні за вашу оцінку. Нам дуже важливо знати, що ви залишились задоволені. Чекатимемо на вас знову. З найкращими побажаннями, МІРІС.
- Силицька А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вітаємо ! Вдячні за вашу оцінку. Нам дуже важливо знати, що ви залишились задоволені. Чекатимемо на вас знову. З найкращими побажаннями, МІРІС.
- Тетяна Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вітаємо, Тетяна ! Вдячні за вашу оцінку. Нам дуже важливо знати, що ви залишились задоволені. Чекатимемо на вас знову. З найкращими побажаннями, МІРІС.
- Светлана В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
всё супер рекомендуется
Вітаємо, Світлана ! Вдячні за вашу оцінку. Нам дуже важливо знати, що ви залишились задоволені. Чекатимемо на вас знову. З найкращими побажаннями, МІРІС.
- Люда Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вітаємо, Людмила ! Вдячні за вашу оцінку. Нам дуже важливо знати, що ви залишились задоволені. Чекатимемо на вас знову. З найкращими побажаннями, МІРІС.
- Оксана Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар і досі не відправили
Вітаємо, Оксана! Дякуємо за відгук. Ми завжди цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, щоб мати змогу вдосконалюватися щодня. Нам прикро, що ми не виправдали ваших надій. У майбутньому, постараємось не допускати таких помилок та зробимо все, щоб виправити наші недоліки. Вибачте за незручності. З найкращими побажаннями, МІРІС.
